Послуги Колл-Центру

Наш call -центр надає широкий набір функцій по обробці вхідних і вихідних дзвінків.

• телефонні опитування та анкетування;

Телефонні опитування та анкетування є найбільш простим і економічним способом швидкого збору інформації по телефону, а також основним інструментом проведення маркетингових і соціологічних досліджень.

За допомогою одержання відповідей на заздалегідь сформульовані запитання, телефонне опитування допоможе оцінити ситуацію на ринку, виявити переваги Клієнтів, дізнатися громадську думку, отримати «зворотній зв'язок», знайти нових Клієнтів.

СОС Сервіс Україна має великий досвід проведення телефонних опитувань. Наші фахівці узгодять з Вами всі основні завдання проекту (сценарій розмови, специфіку анкети, формат звіту). При підготовці роботи ми готові запропонувати допомогу в розробці сценарію, а також можливі варіанти рішень, відпрацьовані в схожих проектах.

Call -центр СОС Сервіс Україна має усі необхідн і ресурси для якісного виконання проектів незалежно від обсягу роботи та рівня складності.

Ми гарантуємо своєчасне і якісне виконання замовлень. По закінченню робіт нада є мо докладний звіт про виконані та проведен і опитування.

запрошення до участі в заходах і конференціях;

Ваша Компанія планує організувати захід (конференції, зустрічі, презентації, семінари).

  Call -центр СОС Сервіс Україна допоможе Вам оперативно зібрати учасників за допомогою інформування по телефону. Це один з найбільш ефективних способів залучення відвідувачів на Ваші заходи.

При цьому оператори не тільки інформують відвідувачів про майбутній захід, а також реєструють учасників і фіксують їх відповіді, що дозволить Вам дізнатися про кількість гостей на заході і максимально ефективно спланувати роботу з ними. Запрошення гостей за допомогою операторів дозволяє Вашим співробітникам зосередитися на організації та проведенні заходу і не витрачати час на телефонні дзвінки.

Ми можемо працювати з базою телефонів існуючих Ваших Клієнтів, а також проводити обдзвін «холодної» бази для виявлення нових контактів.

Запрошення до участі в заходах і конференціях за допомогою Call -центру СОС Сервіс Україна дає можливість оперативно впливати на хід запрошення відвідувачів, що значно збільшить кількість відвідувачів Вашого заходу.


• гаряча лінія;

Впровадження гарячої лінії в компанії допомагає Вашим Клієнтам отримувати всю необхідну інформацію в будь-який час дня і ночі згідно індивідуально складеним сценарієм для Вашої компанії.

Оператори сall-центру СОС Сервіс Україна приймають дзвінки на багатоканальний номер, що дозволяє додзвонитися на телефон гарячої лінії всім бажаючим.

Великою перевагою при використанні послуги гарячої лінії є використання безкоштовного номера 0-800. Завдяки відсутності плати за дзвінок Клієнтом, В и отримаєте більше число звернень у  порівнянні із звичайним номером.

Безкоштовний номер 0-800 дає можливість організувати службу підтримки, віртуальний офіс, прийом замовлень, довідково-інформаційну службу.

 

Наш сall-центр дозволить ефективно організувати обслуговування Ваших Клієнтів, що дозволить зміцнити імідж Вашої Компанії в очах Клієнтів і партнерів.

• таємний покупець;

Послуга таємний покупець - маркетингове дослідження, спрямоване на оцінку процесу обслуговування Клієнтів з використанням спеціально підготовлених людей (таємних покупців), які здійснюють перевірки від особи потенційних Клієнтів, і детально доповідають про результати перевірок.

Метою проекту таємний покупець є отримання достовірної та об'єктивної інформації про рівень компетенції Ваших співробітників, а також якість послуг, які надаються.

Оператори с all -центру СОС Сервіс Україна здійснять дзвінки в Вашу Компанію під виглядом потенційного Клієнта, проведуть бесіду за заздалегідь узгодженим сценарієм, проявлять різні моделі поведінки по відношенню до працівників, чию кваліфікацію необхідно перевірити. Зададуть потрібні запитання.

С all -центр СОС Сервіс Україна гарантує достовірність, об'єктивність і високу якість кожного дзвінка послуги таємний покупець.

• розсилка sms повідомлень;

Послуга розсилки sms повідомлень - сервіс швидкого та ефективного оповіщення Ваших Клієнтів, а також розповсюдження корисної інформації, розрахованої на широку громадську аудиторію.

Колл-центр СОС Сервіс Україна допоможе в короткі терміни оповістити Клієнтів про заходи, які проводить Ваша компанія, спеціальні пропозиції, акції. Це дозволить провести смс-рекламу в зручній формі і з мінімальними витратами.

Наші співробітники виконають Ваше замовлення на професійному рівні.

Для обговорення деталей співпраці Ви можете зв'язатися з нами за телефоном : (044) 230-84-98 Відправляйте запит на vchopenko @ sos - service . com . ua

Контактна особа: Вера Чопенко

 

 

«СОС Сервіс Україна» святкує десятиріччя своєї діяльності

27.06.2012 дружній колектив «СОС Сервіс Україна» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності, та в десятий раз підтвердив, що головне в роботі і на відпочинку - згуртованість.

28.06.2012

Додаткові знижки для власників карток медичного страхування PZU

Компанія «СОС Сервіс Україна» постійно розширює програму лояльності для своїх Клієнтів. Цього разу додатковими привілеями можуть скористатися власники карток медичного страхування PZU.

01.03.2012

Новий іноземний партнер - Inter Partner Assistance (IPA)

«СОС Сервіс Україна» та Inter Partner Assistance (IPA) підписали договір про співпрацю.

14.02.2011
 
 
04053, м.Київ, вул.Артема, 40
тел: (044) 230 8498
тел/факс: (044) 230 8806
e-mail: info@sos-service.com.ua